رسانه مجازی نگاه – آیت اللّه حاج شیخ ابوالحسن ایازی – نخبگان، مشاهير و هنرمندان

اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، سیدموسی خادمی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای برنامهریزی این شهرستان که در فرمانداری کوهدشت برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مصوبات خوبی در حوزههای راه روستایی، آب شهری، آب روستایی، بهداشت و درمان، گردشگری و راهوشهرسازی در این جلسه مطرح شد. اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، با گذشت 28 سال از افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت همچنان حفرههای درمانی سلامت شهرستان کوهدشت را آزار میدهد، به طوری که برخی از بیماران مجبور هستند برای درمان به شهرها و استانهای همجوار سفر کنند چرا که بیمارستان 120 تختی امام خمینی (ره) کوهدشت جوابگوی نیازهای درمانی مردم نیست و به گفته اغلب شهروندان در ارائه خدمات درمانی به بیماران ناتوان است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی ،نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بهداشت و درمان در هر جامعهای یک مسئله مهم است که بر سایر موضوعات، تقدم دارد. به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، « اسد عبداللهی» امروز(30 شهریور) درجلسه ستاد توسعه شهرستان کوهدشت، اظهار داشت: برنامه ریزی برای بهره برداری بهینه از ظرفیت های بومی مهم ترین راه تحقق رشد و توسعه است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، حجت الاسلام «محمدرضا مبلغی»، امروز(9آذرماه) در جمع خبرنگاران از اختصاص اعتبار برای تجهیز بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: تأمین اعتبار و تخصیص بودجه لازم در راستای تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت و شبکه بهداشت و درمان رومشکان یکی از مصوبات جلسه با معاونین وزارت بهداشت بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام محمدرضا مبلغی در سخنانی با اشاره به دیدار با معاونین وزارت بهداشت، اظهار داشت: تأمین اعتبار و تخصیص بودجه لازم به منظور تجهیز بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کوهدشت و شبکه بهداشت و درمان رومشگان یکی از مصوبات این جلسه بود. به گزارش خبرنگار مهر، حسین گودرزی امروز سه شنبه در مراسم افتتاح همزمان پروژههای بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی لرستان و سازمان اورژانس با حضور وزیر بهداشت، با اشاره به اینکه میزان رضایت نسبی مردم از عملکرد پزشکان و حوزه بهداشت بالا است، اظهار داشت: علی رغم تلاشهای بسیار، اما کمبودهایی وجود دارد که انتظار داریم پیگیری شود.

وی ادامه داد: همچنین یک سری طرح تحت عنوان کلینیکهای غربالگری که این طرح ها تقریباً تمام شدهاند که مرکز غربالگری خرمآباد آماده افتتاح است. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، فرهادی قائممقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه طرح های عمرانی دانشگاه را در سه قسمت تعریف کردهایم، اظهار کرد: یک سری طرح هایی تحت عنوان طرح تحول سلامت در دانشگاه داریم که بودجه آنها از سوی وزارتخانه تأمین میشود که بالای ۹۰ درصد آنها تمام شدند و تعدادی از آنها که شامل چندین کلینیک است در اسفندماه امسال در شهرستانهای ازنا، دورود، بروجرد، کوهدشت و خرمآباد افتتاح خواهند شد.

علی فرهادی در گفتوگو با ایسنا با بیان اینکه پروژههای عمرانی دانشگاه را در سه قسمت تعریف کردهایم، اظهار کرد: یک سری پروژههایی تحت عنوان طرح تحول سلامت در دانشگاه داریم که بودجه آنها از سوی وزارتخانه تأمین میشود که بالای ۹۰ درصد آنها تمام شدند و تعدادی از آنها که شامل چندین کلینیک است در اسفندماه جاری در شهرستانهای ازنا، دورود، بروجرد، کوهدشت و خرمآباد افتتاح خواهند شد. نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به مرکز بستر درمان شهرستان رومشکان، بیان داشت: این مرکز از قبل یک سری تجهیزات داشت، همچنین تجهیزات جدیدی برای این مرکز در رومشکان اختصاص پیدا کرده است.

وی ادامه داد: همچنین یک سری پروژه تحت عنوان کلینیکهای غربالگری که این پروژهها تقریباً تمام شدهاند که مرکز غربالگری خرمآباد آماده افتتاح است. وی با بیان اینکه تعدادی از پروژههای نیمه تمام شهرستان قرار شد که در بازه زمانی که تعریف شده به اتمام برسند عنوان کرد: یکی از این پروژهها، چهارخطه کردن جاده کوهدشت – خرم آباد است که مقرر شد بخشی از آن تا آبان ماه، بخش دیگری تا پایان سال و در نهایت کل جاده تا خرداد ماه سال آینده به طور کامل چهار خطه شود.

گروه استانها ـ استاندار لرستان گفت: فاز نخست بیمارستان دوم کوهدشت تا دو ماه آینده به بهرهبرداری میرسد و قرارداد فاز دوم این بیمارستان نیز منعقد میشود. ۳۱ فروردين ۱۳۹۹ – ۱۸:۱۶ استانها لرستان نظرات – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، دور هم حلقه زدهاند؛ دستبرسینه و سر پایین به نشانه خضوع. نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لرستان دژ محکم دفاع از آرماهای نظام است، افزود: با این وجود بسیاری از بیماران این استان برای درمان روانه دیگر استانها میشود که این زیبنده نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود سوری در گفتوگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: باتوجه به مشکل به وجود آمده برای دستگاه «سی تی اسکن» بیمارستان امام خمینی(ره) کوهدشت باپیگیریهای به عمل آمده، متوجه شدیم قطعه ای که شش میلیارد ریال هزینه دارد معیوب شده است. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی کوهی در گفتوگو با خبرنگار سفیر افلاک با اشاره به اقدامات اخیر در ایام کرونا، اظهار داشت: طی ۱۰ روز گذشته چهار بخش ویژهی کرونا با ظرفیت ۱۱۰ تخت عادی و ۱۶ تخت ویژه icu برای پذیرش بیماران کرونایی ایجاد و آمادهسازی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازلرستان، مصطفی کوهی رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت روز سه شنبه با اشاره به لغو پذیرش بیماران غیر اورژانسی گفت: کارکنان و کادر درمان بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت در آمادهباش کامل برای پذیرش و خدماتدهی مطلوب به بیماران کرونایی هستند. کوهی با بیان اینکه متخصص بیهوشی بهصورت مقیم ۲۴ ساعته در بخش ویژهی کرونا حضور دارد، اضافه کرد: هشت دستگاه ونتیلاتور (دستگاه تنفس مصنوعی) که دچار مشکل شده و برخی غیرفعال بودند، سرویس، تعمیر و مجدد راهاندازی شد. در صورتی که گردشگران تور کیش بدون رزرو قبلی به رستوران مراجعه کنند، بهترین میز ممکن در اختیارشان قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمآباد، مجتبی بیرانوند در نشست مجازی با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در خصوص وضع بیمارستان رازی عنوان کرد: تنها بیمارستان کوهدشت یعنی بیمارستان امام خمینی جوابگوی شهروندان کوهدشت نیست، به طوری که شهروندان ناچار هستند برای مداوا به خرمآباد و کرمانشاه مراجعه کنند، برهمین اساس مهرماه سال ۹۷ کلنگ احداث بیمارستان رازی بر زمین زده شد. نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی، افزود: همچنین در این دیدار در خصوص تسریع در اختصاص دستگاههای «سی تی اسکن» و «ام آر آی» بیمارستان امام خمینی (ره) کوهدشت تاکید شد. وی با اشاره به پیگیریهای صورت گرفته برای اختصاص امکانات و تجهیزات پزشکی به این بیمارستان، عنوان کرد: وزیر بهداشت دستور اختصاص این امکانات مانند «ام آر آی»، «سی تی اسکن» و…

آر. آی» خریداری شده و همچنین بزودی ماموگرافی برای این بیمارستان خریداری میشود. او گفت: خوشبختانه مصدومیت راهداران سطحی بوده و ۲ نفر از آنان از بیمارستان ترخیص شده اند، اما یکی از آنها که از ناحیه سر و پا دچار جراحت شده است همچنان در بیمارستان بستری و تحت درمان و آزمایشات لازم قرار دارد. محمدامین رحیمی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهدشت در این رابطه گفت: مصدومیت راهداران سطحی بوده و دو نفر از آنان از بیمارستان ترخیص شده اند اما یکی از آنها که از ناحیه سر و پا دچار جراحت شده است و همچنان در بیمارستان بستری و تحت درمان و آزمایشات لازم قرار دارد.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با اشاره به عدم وجود دستگاههای پرتو درمانی در استان، بر ضرورت افزایش پایگاههای اورژانس تاکید کرد. وی از سال ۱۳۴۲ شمسی ضمن قبول امامت جماعت مسجد امام حسن مجتبی آمل در راه تبلیغ و ترویج دین و اخلاق اسلامی کوشش می کرد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ چنگیز احمدی در گفتوگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: براثر تصادف یک دستگاه پرادو با یک دستگاه خودرو پراید در دو راهی امامزاده ابوالوفا(ع) به سمت زانوگه، سه نفر کشته و هشت نفر زخمی شدند. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر افلاک در پی شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن کوهدشت در فهرست شهرهای حاد کرونایی، بسیجیان گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) سپاه این شهرستان، در اقدامی جهادی برای مقابله با این ویروس، بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) را ضدعفونی کردند و به برخی کارهای خدماتی برای کمک به کادر درمان پرداختند.

داریوش بزرگ پس از اینکه این شورش ها را فرونشاند تصمیم گرفت که مردم امپراطوریش را (و جهان پس از خود را) در جریان چگونگی به دست گرفتن قدرت و نخستین سال فرمانروایش قرار دهد. وی گفت: خوشبختانه مصدومیت راهداران سطحی بوده و ۲ نفر از آنان از بیمارستان ترخیص شده اند اما یکی از آنها که از ناحیه سر و پا دچار جراحت شده است همچنان در بیمارستان بستری و تحت درمان و آزمایشات لازم قرار دارد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، محمد امین رحیمی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جادهای کوهدشت اظهار داشت: این حادثه بامداد ارموز در گردنه پای آستان محور گراب – کوهدشت رخ داد که موجب مصدومیت سه نفر از راهداران شد. به گزارش ایرنا محمد امین رحیمی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه بامداد ارموز در گردنه پای آستان محور گراب – کوهدشت رخ داد که موجب مصدومیت سه نفر از راهداران شد. به گزارش تین نیوز به نقل از مهر، درپی بارندگی های شب گذشته و ریزش کوه در گردنه پای آستان محور گراب- کوهدشت خودروی راهداری دچار سانحه و به مصدومیت سه نفر از راهداران منجر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، درپی بارندگی های شب گذشته و ریزش کوه در گردنه پای آستان محور گراب- کوهدشت خودروی راهداری دچار سانحه و به مصدومیت سه نفر از راهداران منجر شد. لازم به ذکر است گردنه پایآستان شهرستان کوهدشت باتوجه به بارندگی شب گذشته بهدلیل ریزش کوه مسدود شده و رانندگان از محور جایگزین استفاده می کنند. تین نیوز در پی بارندگیهای شب گذشته و ریزش کوه در گردنه «پای آستان» محور گراب- کوهدشت، ۳ راهدار مصدوم شدند. ↑ مخالفت سلفیها با پخش سریال «مردان آنجلس»، سایت افکار نیوز. ۹. ↑ محمَد بن محمود طوسی، عجائبالمخلوقات و غرائب الموجودات، ج۱، ص۱۲۵، چاپ منوچهر ستوده، تهران ۱۳۸۲ش.

دیدگاهتان را بنویسید