بهترین بازی های اندروید ۱۳۵ بازی که حتما باید تجربه کنید – تکنولایف

یک سرازیری نسبتا شدید و طولانی را انتخاب کنید و خودرو را در دنده سنگین(دنده یک) قرار داده و کامپیوتر سفری را Reset کنید، سپس پا را از روی پدال گاز برداشته و صبر کنید تا سیستم محاسبات اولیه را انجام داده و اولین میزان مصرف سوخت متوسط را اعلام کند. شوالیه های سرزمین قدیمی 2، دومین قسمت از فرانچایز سرگرم کننده و خوش ساخت Star Wars: Knights of the Old Republic است که قسمت اول آن در دسامبر 2014 برای سیستم عامل اندروید منتشر شد و دقیقاً بعد از 6 سال، شاهد عرضه شدن قسمت دوم بازی در دسامبر 2020 برای اندروید هستیم.

نسخه دوم وکتور با حفظ سبک نسخه اول بهسراغ ویژگیهایی از جمله استفاده از تجهیزات رفته است که روند بازی را نسبت به نسخه اول جذابتر میکند. جاوا یکی از زبان ­های برنامه­نویسی انعطاف­پذیر است که برای اجرا و پیاده­سازی در طیف گسترده­ای از پلتفرم­ ها مناسب است. یکی دیگر از بازی های کمپانی سوپرسل که قبل از کلش رویال معرفی شد و تا سال ها پرطرفدار ترین بازی موبایلی در گوگل پلی بود. جهان بازی با دقت فراوانی ساخته شده است و رنگهای بینظیری در آن دیده میشود.

یکی از اطلاعاتی که در صفحه نمایشگرها توسط سیستم نمایش داده می شود، مسافت طی شده از محل Reset کردن است، راننده با مشاهده این مقدار می تواند متوجه شود که از زمان صفر کردن سیستم، چه مسافتی را طی کرده است. با توجه به مطالب عنوان شده و تشریح نحوه عملکرد کامپیوتر سفری و با عنایت به نام این سیستم، واضح است که از این سیستم می بایست در مسافرت های بین شهری و طولانی استفاده کرد و از اعداد نمایش داده شده توسط آن سود برد. در این حالت یعنی زمانی که از اولین نمایش میزان مصرف متوسط سوخت بر حسب لیتر در یکصد کیلومتر نگذشته باشد، چنانچه پدال گاز را تا انتها فشار دهید، مشاهده خواهید کرد که مصرف سوخت متوسط خودرو به سرعت افزایش خواهد یافت، به عبارت دیگر افزایش مصرف سوخت را بصورت کاملا واضح خواهید دید.

تست مشابه دیگری که می توانید انجام دهید این است که در جاده ای مستقیم حرکت کنید، سیستم را Reset کرده و با آرامی حرکت کنید تا اولین عدد محاسبه شده توسط سیستم نمایش داده شود، سپس خودرو را در کنار جاده نگهدارید و دسته دنده را در دنده یک قرار داده و بطور ناگهانی شروع به حرکت با شتاب بالا نمائید تا دور موتور به بیش از 5000 دور در دقیقه برسد، در این وضعیت افزایش مصرف سوخت را بطور کاملا محسوس بر روی صفحه نمایش کامپیوتر سفری می توانید مشاهده کنید و چنانچه پا را از روی پدال گاز بردارید، کاهش مصرف سوخت را نیز بطور کاملا واضح می توانید ببینید.

همچنین در این حالت اگر پا را از روی پدال گاز بردارید، کاهش مصرف سوخت را نیز به وضوح خواهید دید ولی اگر ده دقیقه با همین وضعیت رانندگی کنید و بعد از آن پدال گاز را بطور ناگهانی فشار دهید و یا پا را از روی پدال گاز بردارید، دیگر روند افزایش مصرف سوخت و یا کاهش مصرف سوخت را مانند زمانی که به تازگی میزان مصرف متوسط سوخت توسط سیستم اعلام شده بود، قابل مشاهده نیست. هدف از ترجمه ماشینی ، بیکار نمودن انسان ها نیست بلکه این سیستم سعی دارد کارها را تسهیل بخشیده و دقت و سرعت آن ها را بالا ببرد.

به عنوان مثال در اطلاعات نشان داده شده زیر، از زمانی که صفحه نمایشگرها صفر شده است، خودرو با سرعت متوسط 16.3 کیلومتر در ساعت حرکت کرده است. این عبارت میزان هزینه­ای است که برای متقاعد کردن هر مشتری، برای خرید خدمت یا محصول مصرف می­شود. در شکل زیر خودرو می تواند با شرایطی که اخیرا حرکت کرده است، حدود 352 کیلومتر را طی کند، بنابراین منطقی به نظر می رسد که راننده تدابیر لازم را اتخاذ کرده و با توجه به جایگاه های سوختی که در مسیر مسافرت قرار دارد، اقدام به پر کردن باک خودرو نماید.

شاخص دیگری که در صفحه نمایشگرها نشان داده می شود، مسافتی است که خودرو می تواند بدون سوخت گیری طی کند، به عبارت دیگر چنانچه صاحب خودرو با شرایط مشابهی که از محل Reset کردن کامپیوتر سفری تا زمان مشاهده این رقم، همچنان اقدام به رانندگی نماید، به اندازه ای که صفحه نمایشگرها نشان می دهد، می تواند به رانندگی ادامه دهد، بنابراین راننده باید نسبت به تعیین جایگاه سوخت، جهت پرکردن باک بنزین اقدام کند. در این بازی قادر به کنترل کردن سونیک و دوستانش در رقابتهای ورزشی هستید.

این بازی میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند. بازی Monument Valley از لحاظ گرافیکی، زیبا و آرامشبخش طراحی شده است و میتوانیم دنیای این بازی را یکی از بهترین ها در میان بازیهای موبایل معرفی کنیم. بازی از بخش چندنفره خیلی هیجان انگیزی هم برخوردار است که باعث میشود بتوانید با افراد مختلف مسابقه بدهید. مصرف متوسط سوخت بر اساس لیتر در هر صد کیلومتر، مورد دیگری است که راننده می تواند با فشردن کلید مذکور بر روی صفحه نمایشگرها مشاهده کند، نکته بسیار مهمی که لازم است در اینجا عنوان شود این است که عدد مذکور نشان دهنده میزان مصرف سوخت متوسط بر حسب لیتر با دقت یک دهم در هر یکصد کیلومتر، از محلی است که صفحه نمایشگرها Reset شده است و همانطور که قبلا نیز اشاره شد، خیلی از فاکتورها از جمله شرایط و شیب جاده، شرایط آب و هوائی مانند باد و باران، وضعیت خودرو مانند باد لاستیک ها، باز و بسته بودن پنجره ها، میزان بار وارده به خودرو، چگونگی رانندگی و میزان فشردن پدال گاز توسط راننده در تعیین این مقدار سهیم هستند و نمی توان این مقدار را با میزان مصرف سوخت خودرو که در مشخصات فنی خودرو اعلام شده است، مقایسه کرد.

برای باز کردن مغازه کامپیوتر فروشی یا ارائه سایر خدمات کامپیوتری باید اطلاعات درستی در مورد نیاز افراد منطقه، محصولات و سرویسهای مورد توجه آنها کسب کنید. براوزر یا همان مرورگر، نرم­افزاری است که با آن می­توانید وب­پیج باز کنید. راننده با فشردن کلید روی دسته برف پاک کن می تواند به مورد دیگری دست یابد که میزان بنزین مصرف شده بر حسب لیتر از ابتدای شروع مسافرت بوده و دقت این سیستم نیز یک دهم لیتر است. همانطور که سیستم نمایش می دهد، این خودرو 5234 کیلومتر در داخل و اطراف شهر تهران حرکت کرده است.

4-2- نتایج تحلیل عاملی محصولات: همانطور که قبلاً نیز اشاره شد بر اساس بررسی­های انجام­شده، در نهایت 27 محصول شناسایی شد که عبارت­اند از: شیر (نوشیدنی)، کفش ورزشی، کتاب ضروری (همچون کتاب لاز برای مدرسه یا دانشگاه)، کتابهای سرگرمی (رمان، شعر و غیره)، آب معدنی، ماکارونی، بلیط کنسرت، دارو، خرید خانه، وسایل غیرلوکس منزل (یخچال، جاروبرقی، مبلمان و غیره)، رستوران، شویندههای منزل، موارد آرایشی بهداشتی فردی، چیپس و پفک، بلیط سینما، اسباببازی، دستمال کاغذی، وسائل تزئینی، بلیط تئاتر، لباس متعارف، تلفن همراه هوشمند، لبنیات (به­جز شیر)، لپ­تاپ و کامپیوتر، زینتآلات و زیورآلات، اتوموبیل متعارف (غیرلوکس) هزینة مکالمه (شارژ تلفن همراه) و هزینة شارژ اینترنت.

نسخه اصلی پابجی هم در سال ۲۰۱۷ فقط برای کامپیوتر منتشر شد و به سرعت مورد توجه گیمرها قرار گرفت. تازه بازی از HDR پشتیبانی میکند و میتواند با سرعت ۶۰ فریم برثانیه هم اجرا شود. اگر گوشی هوشمند خیلی قدرتمند داشته باشید، میتوانید این بازی را با سرعت ۱۲۰ فریم برثانیه بازی کنید. اگر یک گوشی قوی داشته باشید میتوانید بازی را با سرعت ۶۰ فریم برثانیه بازی کنید. بدیهی است که تجزیه و تحلیل این فاکتور نیاز به اطلاعات فنی بیشتری دارد، وقتی خودرو خلاص نیست و دسته دنده در یکی از دنده های می باشد و خودرو در حال حرکت است، اگر راننده پای خود را بطور کامل از روی پدال گاز بردارد، عدد نشان داده شده توسط سیستم در حد صفر خواهد بود زیرا در این وضعیت یونیت موتور پاشش انژکتورها را به حداقل می رساند و انژکتورها فقط به میزانی پاشش انجام می دهند که اگر راننده پدال کلاچ را نیز فشار داد، خودرو خاموش نشود، این مقدار آنقدر ناچیز است که سیستم آن را در حد صفر نمایش می دهد و از طرفی دیگر زمانیکه راننده در یک سربالائی شدید، پدال گاز را به میزان زیادی فشار دهد، ممکن است مصرف سوخت لحظه ای خودرو به بیش از 20 لیتر برسد که نمایانگر این است که چنانچه شرایط جاده برای صد کیلومتر به همین منوال باشد و راننده با همین سرعت حرکت کند، مصرف سوخت خودرو به بیش از 20 لیتر خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید